Yeşilay Şanlıurfa Temsilciliğinden Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Başkanı’na Ziyaret

Yeşilay Haftası Kutlama Etkinlikleri çerçevesinde Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun ile bir araya gelen Yeşilay Temsilcisi Muharrem Çelik, Yeşilay’ın çalışmaları hakkında ve Urfa’nın madde bağımlılığı konusunda İbrahim Bey’i bilgilendirdi.

İbrahim Coşkun bu ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ben geçmişte çalıştığım okulda Yeşilay Kulübü sorumluluğunu yürütmekteydim, Eğitimci olarak ve Sendikalı olarak biz bu konuda çok duyarlıyız ve bu konuyla ilgili gerek genel merkezimiz gerekse ilimiz Yeşilay’a tam destek veriyor ve üyelerimizi de zaman zaman bu konuda bilgilendirip, gençlere ve öğrencilere sahip çıkmak için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Bu anlamda Yeşilay’ın yapacağı tüm etkinliklere ve faaliyetlere destek veriyoruz dedi.

Yeşilay Temsilcisi Muharrem Çelik’te madde bağımlılığı konusunda eğitimcilerin, sivil toplum örgütlerinin ve kurumlara büyük sorumluluklar düşmektedir deyip, Memur-Sen Konfederasyonu ve onun bir kolu olan Eğitim-Bir-Sen’in bu hassasiyetini diğer STKlardan da görmek istediklerini dile getirdi.

Görüşme sonrasında Muharrem Çelik, Başkan İbrahim Coşkun’a rozet taktı.

Bir Yorum Yazın

%d blogcu bunu beğendi: